Kontakt z Hurtownią Spożywczą „R&R” w Kielcach

Zapraszamy do kontaktu z Hurtownią Spożywczą „R&R”, jeśli mają Państwo pytania co do zasad współpracy, chcą dowiedzieć się czegoś więcej na temat katalogu produktów, współpracujących z nami firm lub chcą Państwo umówić spotkanie z naszym przedstawicielem handlowych. W tym celu udostępniamy numery telefonów do poszczególnych działów, adresy mailowe oraz zapraszamy do siedziby hurtowni.

 

``Hurtownia
Spożywcza R-R Sp. J.
R. Młynarski, R. Bernat

 Adres   ul. Kolberga 15, 25-620 Kielce
       NIP: 657-023-37-38

Telefon  041 345 56 81
Telefon  041 346 12 59
Telefon  041 346 08 75

SEKRETARIAT wew. 30

Małgorzata Świerćzyńska

Telefon  kom: 517 607 034
Email  r-r@r-r.com.pl

 

Kasa wew.23

Joanna Januchta
Małgorzata Dekiel

Telefon  kom: 500 144 453
Email  kasa@r-r.com.pl

DZIAŁ ZAOPATRZENIA

        Izabela Paw wew. 27

Telefon kom.: 500 144 452

Email E- mail:  iza.paw@r-r.com.pl

        Teresa Stańczak wew. 25

Telefon kom.: 517 520 895

Email E- mail:  tereska.stanczak@r-r.com.pl

        Aneta Machul wew. 26

Telefon kom.: 507 067 311

Email E- mail:  aneta.machul.@r-r.com.pl

        Agnieszka Kusak wew.39

Telefon kom.: 517 520 858

Email E- mail:  agnieszka.kusak@r-r.com.pl

 

KSIĘGOWOŚĆ

        Głowna księgowa
        Aneta Kita wew. 31

Telefon kom.: 606 319 938

Email E- mail:  aneta.kita@r-r.com.pl

        Dorota Pisarczyk wew. 32

Telefon kom.: 500 144 456

Email E- mail:  dorota.pisarczyk@r-r.com.pl

        Iwona Szybowicz

Telefon kom.: 600 473 104

Email E- mail:  iwona.szybowicz@r-r.com.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA

Telefon kom: 500 144 450

Email E-mail: sprzedaz4@r-r.home.pl

       Ewa Tkacz wew. 22

Email E-mail: ewa.tkacz@r-r.com.pl

       Grzegorz Młynarski wew. 22

Email E-mail: grzegorz.mlynarski@r-r.com.pl

       Ewa Dobrosz wew. 24

Email E-mail: ewa.dobrosz@r-r.com.pl

       Urszula Serafin wew. 36

Email E-mail: urszula.serafin@r-r.com.pl

Magazyn

         Kierownik Magazynu
         Dominik Dobrosz

Telefon kom.: 500 144 455

Email  E-mail: dominik.dobrosz@r-r.com.pl

         Kierownik zmiany magazynu wew. 38

Telefon kom.: 517 518 842

         Magazyn rozładunkowy wew. 42

Telefon kom.: 517 591 245

 

Ochrona wew. 21